Skiverhuur La Chapelle d'Abondance
De nieuwste modellen van ski’s, schoenen en snowboards staan voor u klaar. Sport 2000, Planet’Gliss en Ski Republic Rappes Sports zijn winkels in het dorp waar u terecht kunt voor het huren van skimateriaal.
U kunt er ook voor kiezen om uw skiuitrusting online te reserveren, bij aankomst hoeft u de ski’s dan alleen nog maar op te halen. Uw skimateriaal kunt u gemakkelijk opbergen in het skidepot van de appartementen van Oasis Les Portes du Soleil.
Korting via Oasis Les Portes du Soleil
Heeft u een verblijf geboekt bij Oasis Les Portes du Soleil? Dan ontvangt u een kortingscode van ons die u kunt inleveren voor het huren van skimateriaal. U vindt de skiverhuur naast het resort.
⭐ Volwassenen huren een ski-set (met ski's, schoenen, stokken en een helm) voor 6 dagen vanaf ca. € 100, kinderen vanaf ca. € 75. Prijzen onder voorbehoud.

